Tak je to tady - BB cream po evropsku

6. února 2012 v 21:01 | Etuta |  Product review
Zdravím moji milý, tak jak jsem slíbila, jsem tu s recenzí prvního v Evropě volně dostupného BB creamu.Garnier byl tak zlatý že mi na vyzkoušení poslali oba odstíny jejich BB creamu.


Jak jste si jistě všimli jsem do BB velký fanda ^^ a tak jsem byla napjatá jako kšandy, čeho-že se to dočkám. A přiznám se, čekala jsem skoro všechno...

BB cream od Garnieru mě vcelku docela mile překvapil. Rozhodla jsem se vyzkoušet světlejší verzi, protože sem od přírody bledule bledá.

Když sem ho poprvé nanesla na hřbet ruky textura byla příjemná, trochu těžší a krémovější než sem čekala ale hezky se vsákl.

Jako jeden z prvních dojmů který mi utkvěl v paměti byla vůně. BB od Garnieru je hodně silně parfémován. Ta vůně rozhodně není nějak nepříjemná, docela hezky ovocná ale velmi silná. Lidem co nemají rádi příliš parfémované výrobky by to mohlo kapku lézt na nervy.


Pak jsem si ho zkusila nanést na obličej a... přišlo to nepříjemné překvapení.
Na obalu sice psali že "zvýrazní váš tón pleti" ... ale to bohužel platí pouze pokud nejste sněhurka.
Takže první varování pro sněhobílé slečny - radši si vyzkoušejte tester protože ta světlá varianta je pěkně tmavá! (proto tu taky nejsou fotky... vypadala jsem jako po nepovedené návštěvě solárka).

Důvod téhle nechtěné barevnosti jsem odhalila hned v zápětí - po odlíčení se ukázalo že narozdíl od lehoučkých korejských bb creamů obsahuje o hroznou spoustu pigmentu víc. A je to vážně poznat.
Což bych řekla je u výrobku který má poskytovat pouze lehké krytí a přirozeně vypadající pleť dost nežádoucí.


Další rozdíl od korejských BB je odstín. Zatímco korejské BB jsou většinou do šeda aby byly ještě přirozenější, BB cream od Garnier je hodně do oranžova, což má být asi to zvýraznění ... ale řekla bych že je to spíš na škodu, protože málokterá slečna v evropě má podtón kůže žlutý, většina máme modrý...

Takže jsem provedla zkoušku ohněm - vzala sem oba odstíny BB creamu mezi svou bandu kamarádek, každá jiná a všechny si Garnier BB zkoušely...

(foto té naší bandy... omluvte prosím děsivou fotku ale jinou vhodnou jsem nenašla ... :DD snad mě holky nezabijou ... )

Jediná, které seděla světlejší verze BB creamu, byla první slečna z vašeho leva (žádná jména radši O__o aby mě nezmlátily... )

Tmavší verze zas potom sedla jenom slečně X kterou vidíte uprostřed (ta malá a roztomilá).

Jak jste si jistě všimli obě krásky jsou asiatky, což opět vypovídá o tom že tónování toho krému je pro klasickou evropskou bledulku (jako jsem já) naprosto nevhodné....

Naštěstí mi kráska č.1 navrhla, že by BB cream na sobě vyzkoušela a napsala o něm recenzi podrobnější (jako jaký účinek měl na její pleť, jestli jí po něm nevypuklo akné...). Je to zlatíčko... takže se můžete v brzké době těšit na druhý díl povídání o prvním BB creamu u nás ^^

Pokud jste si BB cream od Garnieru už vyzkoušely, očekávám bouřlivou diskuzi!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama