Červenec 2011

enstyle - pohledokniha na ksichtoknize

11. července 2011 v 19:32 | WTF?! |  Módní inspirace
Zdravím vás mí věrní a drazí čtenáři,

i dnes vás přicházím překvapit s něčím co jste ještě neslyšeli a ukázat vám co jste neviděli... nebo viděli? Už jste slyšeli o projektu jménem enstyle?Votoč vohoz

4. července 2011 v 22:50 | WTF?! |  Z mé skříně
Aaaahoj všichni,


tak jako každého půl roku jsem probrala skříně a botník a zjistila jsem že spoustu věcí jsem měla na sobě ztěží dvakrát ale jsou to hezké a nové věci tak je mi to líto vyhodit.... každý to znáte co?

A slyšeli jste už o stránce votoč vohoz? Já vím že spousta lidí by se "hadrů ze sekáče nedotkla ani dvoumetrovou tyčí" ale pro nás co nemáme to štěstí nakupovat značkové oblečení za těžké prachy je to jediná možnost jak chodit oděni slušně, moderně a ještě nám zbydou prachy na ty důležité věci jako učebnice, školní výlety nebo roztok na čočky....

:D určitě mrkněte na můj profil, budu jen šťastná když někdo poskytne mým věcem nový domov, časem tam budu přidávat další. Nechce se mi to tam dávat všecko najednou, kdo ví jestli se něco prodá:


eBay - nákaup za všechny prachy

3. července 2011 v 17:26 | WTF?! |  Poznámky pod čarou
Zdravíčko dámy a pánové,

:D jelikož se pod minulým článkem objevilo několik komentářů jak objednávat z eBaye a v poslední době zjišťuju že většina českých spoluobčanů s tímto nakupovacím portálem není příliš familiérní, rozhodla jsem se vás seznámit smýma zkušenostma s nakupováním na těchto stránkách.